gallery - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Galleries
ka: გალერეა

en: Gallery
ka: გალერეა

en: Add New
ka: ახლის დამატება

en: Add New Gallery
ka: ახალი გალერეას დამატება

en: Edit Gallery
ka: გალერეას შესწორება

en: New Gallery
ka: ახალი გალერეა

en: View Gallery
ka: გალერეას ნახვა

en: Search Galleries
ka: გალერეას ძებნა

en: No Galleries found
ka: გალერეა არ მოძებნა

en: Upload File
ka: ფაილის ატვირთვა

en: Choose a screenshot to upload:
ka: აირჩიეთ სურათი ასატვირთად:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
ka: გთხოვთ ჩართეთ JavaScript რომ გამოიყენოთ ფაილების ამტვირთავი.

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Photo's
ka: ფოტო

en: Public
ka: საჯარო

en: Date
ka: თარიღი

en: Activated plugins
ka: გააქტიურებული დანამატები:

en: Read more
ka: სრულად ნახვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Installed plugins
ka: დაყენებული დანამატები

en: Recommended plugins
ka: რეკომენდირებული დანამატები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Install %s
ka: დაყენებულია %s

en: Install now from wordpress.org
ka: დააყენეთ wordpress.org-იდან

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
ka: თუ თქვენ გაქვთ რაიმე შეკითხვა, გთხოვთ მოგვწერეთ ელფოსტაზე plugin@bestwebsoft.com ან შეავსეთ საკონტაქტო ფორმა გამოსაგზავნად

en: Options saved.
ka: პარამეტრები შენახულია

en: Gallery Options
ka: გალერეის პარამეტრები

en: The size of the cover album for gallery
ka: ალბომის ყდის ზომა გალერეისთვის

en: Image size name
ka: ზომის სახელი

en: Width (in px)
ka: სიგანე(პიქსელებში)

en: Height (in px)
ka: სიმაღლე(პიქსელებში)

en: Size for gallery image
ka: ზომა გალერეის სურათისთვის

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
ka: ვორდპრესი შექმნის მინიატურული პოსტის კოპიას განსაზღვრულ ზომებში, როდესაც ატვირთავთ სურათს.

en: Count images in row
ka: სურათების რაოდენობა მწკრივში

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Sorry - nothing to found.
ka: მაპატიეთ - არაფერია ნაპოვნი.
